نسخه چاپي

نشست هم‌اندیشی مدیران شرکت گاز استان فارس با مسئولان آستان مطهرحرم شاهچراغ(ع) برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت جمعی از مدیران شرکت گاز استان فارس ضمن زیارت حرم مطهر شاهچراغ (ع) با مسئولان تولیت آستان جلسه‌ای را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی،  مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت، با حضور در حرم مطهر شاهچراغ سومین حرم اهل بیت، در کنار امر معنوی زیارت، در خصوص استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی آستان و همکاری‌های فی‌مابین بحث و تبادل نظر نموده و تفاهم خوبی برای همکاری‌های آینده بین دو نهاد شکل گرفت.

میدانشاهی گفت: برکت حضور  امامزادگان واجب التعظیم بویژه حرم مطهر شاهچراغ در استان فارس فرصت مغتنمی را در اختیار ما گذاشته است که با استفاده از ظرفیت بالای فرهنگی این مجموعه بتوانیم  بهره‌برداری لازم را در حوزه های مرتبط برای کارکنان و خانواده های آنان داشته باشیم.

همچنین تجربه شرکت گاز استان فارس در بحثهای بهينه سازی مصرف و جلوگیری از هدررفت گاز طبیعی در مجموعه عظیم حرم شاهچراغ می تواند در صیانت از منابع ملی و پایداری جریان گاز موثر باشد.

وی در پایان افزود: برگزاری این جلسات و نشست‌ها و ایجاد تفاهم دوجانبه موجب ارتقای سطح فعالیت‌های ما بویژه در بخش شورای فرهنگی منطقه ۲ صنعت نفت خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/03/02 - ١٤:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 38

خروج