نسخه چاپي

نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با پیمانکاران و تامین کنندگان کالای شرکت

جلسه هم‌اندیشی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس و اعضای هیئت مدیره با جمعی از پیمانکاران و تامین کنندگان کالا با هدف بهبود تعامل و فرایندهای کاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدان شاهی مدیرعامل شرکت گاز استان از برگزاری نشست هم اندیشی  با پیمانکاران و تامین کنندگان کالای شرکت گاز استان فارس خبر داد و گفت: با توجه به سیاستهای کلان کشور و برون سپاری بخش اعظمی از فعالیتهای شرکت گاز استان، برقراری ارتباط موثر و مستمر با تامین کنندگان خدمات و کالا ضروری و بدیهی است.

وی افزود: علی رغم وجود کانالهای متعدد ارتباطی، برگزاری جلسات هم اندیشی و مذاکرات حضوری می تواند نقش پررنگتری در فراهم شدن بستری مناسب در راستای تفاهم دوجانبه و تعامل بیشتر شرکت گاز استان با ذی نفعان خود باشد.

 مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن  اینکه از پیمانکاران به عنوان بازوان پرتوان این مجموعه نام برد، گفت: امید آنکه با تمام توان، با کمک پیمانکاران و تامین کنندگان کالا بتوان به اهداف متعالی خود یعنی تامین انرژی استان در حوزه های مختلف به ویژه گازرسانی به صنایع که نقش بسزایی در اشتغالزایی در کشور دارند  برسیم.

میدان شاهی همچنین افزود:  با خرد جمعی و هم اندیشی می توان موانع موجود در تعاملات دوجانبه را از پیش روی برداشت و هر چه زودتر اهداف پیش رو را جامه عمل بپوشانیم.

در این جلسه همچنین تعدادی از پیمانکاران و تامین کنند گان کالا به نمایندگی از سایر شرکت کنندگان در جلسه، مشکلات و چالشهای خود را عنوان کرده که مدیر عامل شرکت گاز استان نیز با تاکید تشکیل کارگروههای تخصصی در آینده ای نزدیک، از بررسی مشکلات و رفع موانع خبر داد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/02/27 - ١٢:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 52

خروج