نسخه چاپي

منشور پروژه های سال ۱۴۰۲ در گاز استان فارس بررسی شد

در نشستی با حضور مدیر عامل، مدیران و روسای واحدهای ستادی، منشور پروژه های پیشنهادی واحدهای زیرمجموعه گاز استان از نظر پیشرفت بررسی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدان شاهی ضمن تبریک اعیاد گذشته، بر تلاش مدیران به منظور جذب بودجه مصوب و برنامه‌ریزی در راستای مصرف بهینه تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به اهمیت ارائه برنامه زمان بندی و جذب بودجه ها، به روز شدن تجهیزات و ساختمانهای اداری و تکمیل دیتا سنتر واحد IT را یادآور شد.

وی اجرایی شدن تعهدات سازمان در زمینه انشعابات و شبکه گذاری را از دیگر موارد مورد تاکید شرکت گاز استان فارس دانست.

در ادامه جلسه همچنین نقشه استراتژی و چشم انداز شرکت گاز استان در افق ۱۴۰۴ بررسی شد.

همچنین در این نشست صمیمانه مدیر عامل شرکت گاز استان افزود: به علت اینکه صنعت از اولویتهای اقتصاد کشور بوده، لذا این بخش برای وی خط قرمز بوده و تلاش می شود خدمات بیشتری به این بخش از جامعه داده شود.

میدان شاهی در پایان جلسه اذعان داشت: برای رسیدن به یک شرکت متعالی و جامه عمل پوشاندن به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای شعار سال رشد تولید و مهار تورم،  باید ضمن اهمیت به تمامی عرصه های اخلاقی و روحیه همکاری و رضایت مندی ارباب رجوع، تمامی توان خود را به کار گیریم تا تمامی تعهدات انجام شده و ظرفیتهای موجود حداکثر خدمت را به مردم داشته باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/02/20 - ١٤:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 56

خروج