نسخه چاپي

شرکت گاز استان فارس میزبان همایش تخصصی راهبردی بازرسی فنی بود

کمیته تخصصی بازرسی فنی شرکت ملی گاز طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه سال جاری و به میزبانی شرکت گاز استان فارس در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، در این همایش ابتدا مدیرعامل شرکت گاز استان فارس ضمن ارایه گزارشی از گازرسانی روستایی و شهری و گازرسانی به صنایع گفت: در کنار همه فعالیتهای شرکت گاز استان، گازرسانی به صنایع از اولویت بیشتری برخوردار بوده تا با راه اندازی صنایع بیشتر شاهد ایجاد اشتغال بیشتری باشیم.

میدانشاهی اظهار داشت: در سالیان گذشته همه توان و انرژی این مجموعه صرف توسعه شده و لذا از حفظ و نگهداری دور مانده ایم و چون ممکن است به علت فرسودگی خطهای انتقال حوادث جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشیم. لذا باید تمام توان خود را در راستای ترمیم و تجهیز خطوط انتقال به کار گیریم و از بروز حوادث احتمالی و جبران ناپذیر جلو گیری کنیم.

همچنین در ادامه این همایش دو روزه ارژنگ حمدله زاده معاون بازرسی فنی و مدیریت خوردگی شرکت ملی گاز ایران، ضمن تشریح جایگاه و اهمیت بازرسی فنی گفت: باید با تقویت واحدهای بازرسی فنی، تلاش کنیم تا در کنترل و تضمین کیفیت و استمرار گاز-رسانی، گام‌های بلند و مثبتی برداریم.

وی در ادامه افزود: با راه اندازی سامانه های مدیریتی شاهد یکپارچگی در سطح مدیریتی و تبادل اطلاعات و تجربیات همکاران خواهیم بود.

 معاون بازرسی فنی و مدیریت خوردگی شرکت ملی گاز ایران همچنین گفت: بر تستهای پوشش خطوط لوله نظارت مستمر داریم و فعالیت در کمیته های net و حضور در کمیته های راهبردی جوش و ndt شرکت گاز، از دیگر ماموریتهای مهم ماست.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/02/19 - ١١:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 36

خروج