نسخه چاپي

شرکت گاز استان فارس میزبان کمیته تخصصی بهداشت صنعتی بود

کمیته تخصصی بهداشت صنعتی شرکت ملی گاز طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه سال جاری و به میزبانی شرکت گاز استان فارس در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، در این همایش نورموسوی مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت ملی گاز ایران، با بیان اینکه مدیریت بحران در این شرکت از جایگاه ویژه ای برخوردار است از وجود نقشه راه مدیریت بحران خبر داد.

وی گفت: برگزاری رویدادها و نمایشگاهها برای هم افزایی شرکتها و نهادهای دولتی و خصوصی به منظور مدیریت بحران بسیار حائز اهمیت است و همچنین استفاده ازشرکتهای دانش بنیان باعث افزایش کیفیت مطلوب شرکت ملی گاز خواهد شد.

در ادامه این همایش نور موسوی افزود: فراهم کردن زمینه‌ای برای خروج از سیستم سنتی در مجموعه، تولید رویه یکسان در سطح شرکت ملی گاز، تولید محتوا جهت ثبت همه رویدادها، طراحی نرم افزار HSE، شناسایی مواجهات شغلی و آموزش همکاران جهت مواجهه با این مواجهات و حوادث، توجه به طب صنعتی و راه اندازی پیامهای بهداشتی هفتگی و شناسایی عوامل زیانبار ساختمانی از موارد سیاست گذاری واحد HSE، شرکت ملی گاز ایران می باشد.

همچنین مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در ادامه ضمن  تشریح عملکرد گاز استان در طول فعالیت کاری خود، اظهار داشت:  شعار ما این بوده که همیشه در برگزاری کمیته ها و سمینارهای مهم، میزبان و پیش قدم باشیم تا با استفاده از خرد جمعی بتوانیم شاهد اخذ  تصمیماتی پایه ای و ارزشمند جهت  پیشرفت روزافزون مجموعه شرکت ملی گاز باشیم.

میدان شاهی ضمن تاکید بر صیانت از محیط زیست گفت: اهمیت محیط زیست کمتر از توسعه گاز نبوده و صیانت از این مهم را باید سرلوحه برنامه خود قرار داد.

در پایان این همایش کنعانی زاده رییس بهداشت صنعتی شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر شعار امسال سازمان جهانی کار و تشکیل کمیته های بهداشت در مجموعه گاز، بر توجه به سلامت همکاران و به روز شدن مستندات بهداشتی و ارزیابی ایستگاههای بهداشتی تاکید کرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/02/19 - ١١:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 26

خروج