نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس نوید داد:

تلاش برای تیم داری در عرصه ورزش پهلوانی

مدیرعامل شرکت گاز فارس عضو هیات رییسه هیات کشتی استان شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از تلاش های همه جانبه برای پویایی و  نشاط افزایی در میان کارکنان و گسترش ورزش در جامعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدانشاهی در گفتگو با مدیرکل ورزش و جوانان فارس و رئیس هیات کشتی استان که با موضوع گسترش مبانی ورزشی برگزار شد، اظهار داشت: استان فارس دارای پتانسیل های ارزنده ای در  حوزه ورزش پهلوانی کشتی است و این در حالیست که با کمبود زیرساخت ها برای پرورش استعدادها روبرو هستیم.

وی سرمایه گذاری در حوزه ورزش را یکی از راهکارهای اصلی پیشگیری از آسیب های اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: گسترش زیرساخت های ورزشی در زمره ماموریت های اصلی شرکت گاز استان قرار ندارد؛ با این حال نسبت به این موضوع احساس مسئولیت کرده و رایزنی ها و پیگیری های متعددی در حوزه وزارت نفت در این راستا انجام پذیرفته است.

این مقام مسئول با تقدیر از حمایت های مدیران بالادستی صنعت نفت و گاز، نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی و استاندار فارس برای گسترش زیرساخت های ورزشی بیان داشت: در تلاش هستیم تا شرکت گاز استان فارس تیمی در لیگ برتر کشتی فرنگی تدارک ببیند.

میدانشاهی در ادامه افزود: شرکت گاز استان فارس از قهرمانان برجسته و نامداری همچون برادران گرائی و برادران نصیری در رشته کشتی برخوردار است و برپایه همین استعدادها به دنبال اخذ مجوز تیمداری در حوزه کشتی هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با بیان این که دستاورد فعالیت در رشته های ورزشی به پویایی جامعه می انجامد اظهار داشت: همه تلاش ها و خدمات خدمتگزاران مردم در شرکت گاز استان فارس برای رفاه جامعه است و به موازات آن نباید از نشاط عمومی که در پرتو ورزش حاصل می شود، غافل شد.

در ادامه این نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس خواستار هم افزایی همه نهادها و دستگاه ها برای برخورداری از مواهب ورزش در جامعه شد.

حیدر صفر پور با اشاره  به برخی از کمبودهایی که در این حوزه وجود دارد، اظهار داشت: در وزارت ورزش و جوانان مطالبات نامحدود است و این درحالی است که با منابع محدود روبرو هستیم.

او با تقدیر از پیگیری ها و مساعدت های استاندار فارس در پیشبرد پروژه های ورزشی استان گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام یکی از اصلی ترین ماموریت های ما است که در این حوزه راه طولانی پیش رو داریم.

صفرپور اثربخشی ورزش در جامعه بسیار پراهمیت و حیاتی ارزیابی کرد و اظهار داشت: ورزش می تواند حلقه اتصال همه تفکرات و سلیقه ها باشد و دغدغه شرکت گاز استان فارس را در حوزه فعالیت های ورزشی پاس می داریم.

رئیس هیات کشتی استان فارس در این نشست صمیمانه به ظرفیت های بی بدیل استان در حوزه ورزش های پهلوانی اشاره کرد.

ساسان خوبیاری بکارگماردن مدیران بومی را در پیشبرد امور راهگشا توصیف کرد و افزود: با کمک و همیاری بخش خصوصی و دولتی می توانیم گام های پرتوانی برای اعتلای ورزش فارس برداریم.

او با اشاره این موضوع که استان فارس دارای استعدادهای سرشاری در حوزه ورزش و به ویژه کشتی است، تصریح کرد: استان فارس برای تیمداری در حوزه کشتی هیچ نیازی به جذب ورزشکاران غیر بومی ندارد و می توانیم با دو تیم قدرتمند در مسابقات حاضر شده و به راحتی جام قهرمانی را بدست آوریم.

خوبیاری در پایان افزود: خارج شدن استعدادهای کشتی از استان زمینه ساز هدررفتن توانمندی های ورزشکاران می شود.

در پایان این نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و رئیس هیات کشتی استان فارس به عنوان عضو هیات رییسه هیات کشتی استان فارس منصوب شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/01/19 - ١٠:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 71

خروج