نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس تاکید کرد:

«مهار تورم و رشد تولید» چراغ راه فعالیت است

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس بر اجرایی سازی شعارسال و ارتقا بهره وری در این مجموعه تاکید کرد.

 

گازرسانی به صنایع تقویت می شود

تبیین نقشه راه با استراتژی کارآمد

رشد بهره وری در پرتو برنامه محوری

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدانشاهی با تقدیر از جهاد خدمترسانی کارکنان در راستای پیشبرد برنامه ها و طرح ها گفت: نیروی انسانی مهمترین رکن هر مجموعه است و بسیاری از اهداف شرکت گاز استان فارس در پرتو تخصص، دلسوزی، درایت و تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان این مجموعه محقق شده است.

وی با تبریک فرارسیدن بهار قرآن و طبیعت خواستار توجه دوچندان به مبانی برنامه محوری شد و اظهار داشت: پیشرفت هر مجموعه ای در گروی تعیین نقشه راه و تبیین استراتژی های کارآمد است و شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» به عنوان مهمترین رکن این مجموعه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول نقش شرکت گاز را در حوزه تولید ارزنده ارزیابی کرد و افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، گازرسانی به صنایع در صدر اهمیت قرار دارد و همه تلاش خود را بر این حوزه متمرکز خواهیم کرد تا در سال جاری همه صنایع استان از نعمت شبکه گازرسانی برخوردار شوند.

او در بخش دیگری از سخنانش خواستار آسیب شناسی چالش ها برای بهبود کیفیت خدمترسانی شد و بیان داشت: از کارکنان سختکوش شرکت گاز استان فارس انتظار می رود برنامه زمان بندی شده برای تحقق اهداف هر واحد در رابطه با منشور پروژه ها را به صورت جداگانه اعلام نمایند.

 مدیرعامل شرکت گاز استان فارس بر اهمیت ارتقا بهره وری در سال جدید تاکید کرد و افزود: با قابلیت هایی که در حوزه منابع و به ویژه نیروی انسانی وجود دارد انتظار می رود پروژه ها با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری رسیده و از بالاترین کیفیت اجرایی و شاخص سلامت برخوردار باشند.

میدان شاهی با تاکید بر نقش ارزنده شرکت گاز در پاسداشت محیط زیست اظهار داشت: از کارکنان توانمند شرکت گاز استان فارس انتظار می رود مدیریت سبز را به عنوان شعار محوری در نظر داشته باشند و راندمان کاری رشد چشم گیری را تجربه کند.

او در ادامه افزود: افزایش رضایتمندی کار کارکنان با ارتقای توانمندی مجموعه ارتباط مستقیمی دارد و از طرح های انگیزشی و آموزشی در این حوزه بهره خواهیم برد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در بخش پایانی سخنانش بر حفظ ارزش های اخلاقی با رعایت سلسله مراتب تاکید کرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1402/01/16 - ١٣:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 56

خروج