صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

حذف قبوض کاغذی گازبها در استان فارس

حذف قبوض کاغذی گاز بها در استان فارس

مدیرعامل شرکت گاز ستان فارس از آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گازبهاء تا پایان آذر ماه سال جاری در استان فارس خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، غلامعباس حسینی مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه طرح حذف قبوض کاغذی گاز به منظور توسعه ارائه خدمات الکترونیک به مشترکان این شرکت و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی اجرا خواهد شد، اظهار داشت: در مرحله اول این طرح نسبت به جمع‌آوری شماره تلفن همراه مشترکین اقدام می‌شود که در مراحل بعدی با اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مشترکین، پروژه تکمیل خواهد شد.
وی گفت: در صورت مهیا شدن همه شرایط از پایان آذرماه امسال قبوض کاغذی برای مشترکان گاز صادر نخواهد شد.
حسینی در ادامه افزود: ثبت شماره اشتراک و تلفن همراه مشترکان گاز استان برای حذف قبوض کاغذی آغاز شده است و مشترکین می توانند شماره اشتراک خود را به سامانه پیام کوتاه 3000711 ارسال نمایند.
به گفته وی، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و صیانت از جنگل‌ها و منابع طبیعی، کاهش هزینه‌های چاپ و توزیع قبوض، تسریع در دریافت صورتحساب اشتراک گاز، تسریع در پرداخت صورتحساب و وصول مطالبات و کاهش مراجعات مردمی به ادارات گاز نواحی از مزایای اجرای طرح حذف قبض کاغذی گاز است.
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از یک میلیون و 400 هزار مشترک در گاز استان فارس داریم، گفت: مشترکان برای دریافت اطلاعات صورتحساب گاز خود می‌توانند به 3 روش الکترونیکی شامل: مراجعه به وب‌سایت شرکت گاز استان، مراجعه به سایت شرکت ملی گاز و همچنین استفاده سامانه پیامکی 3000711 اقدام کنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/03 - ١٤:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3706

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب