صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

واگذاری 5769 انشعاب رایگان گاز در استان فارس طی سال 97

واگذاری 5769 انشعاب رایگان گاز در استان فارس طی سال 97

واگذاری 5769 انشعاب رایگان ویژه مددجویان، خانواده معظم شهداء و جانبازان و اماکن مذهبی استان در سال 1397

معاون بهره برداری شرکت گاز استان فارس از واگذاری 5769 انشعاب رایگان ویژه مددجویان، خانواده معظم شهداء و جانبازان و اماکن مذهبی استان در سال 1397 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز، محمد حسین پور معاون بهره برداری گاز استان فارس گفت: به منظور اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه، 5769 اشتراک گاز به مجموعه مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی، مساجد و اماکن مذهبی و ایثارگران معزز در سال 97 واگذار شده است.
وی تشریح کرد: از این تعداد، حدود 3765 اشتراک مربوط به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد، 1265 مشترک تحت پوشش سازمان بهزیستی، 229 اشتراک مربوط به اماکن مذهبی شامل مساجد و حسینیه‌ها، اماکن اقلیت‌های مذهبی و حوزه علمیه و مابقی مربوط به خانواده‌های ایثارگران می‌باشد.
حسین پور با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت و تلاش برای حمایت از خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود، افزود: مددجویان تحت پوشش در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده ننمود‌ه‌اند، می‌توانند پس از دریافت معرفی‌نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه خود، در زمان اشتراک‌پذیری از این امتیاز برای یک بار بهره‌مند گردند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/01 - ٠٨:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 161

خروج
تصاویر منتخب