صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

برگ زرینی دیگر در دفتر افتخارات شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد رقم خورد؛

اهدای جایزه برتر سرآمدی به خانواده شهید سپهبد سلیمانی توسط شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

سومین جایزه مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی کشور با هدف بهبود فضای کسب و کار، همکاری بین بخشی میان بنگاه های اقتصادی و سازمان های مردم نهاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بر اساس ارزیابی های انجام شده در فرآیند سومین جایزه مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی، تندیس و جایزه سرآمدی در حوزه رهبری از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد اهدا شد.

شایان ذکر است مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در راستای تکریم و پاسداشت تلاش های مجاهدانه سردار بزرگ شهید قاسم سلیمانی در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خویش در تامین امنیت ایران اسلامی و جهان اسلام، با افتخار این جایزه را به خانواده معظم این شهید گرانقدر اهدا کرد.

سید مجید منبتی در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد: در راستای توجه به ذینفعان و در یک اقدام برد - برد ضمن تعامل با روستاییان، ظرفیت های موجود را شناسایی و اشتغال غیرمستقیم و توانمندسازی افراد را در دستور کار شرکت قرار داده و در همین راستا نیز اقدام به افتتاح مرکز رشد و نوآوری در شهرستان کرده ایم.

این مقام مسئول بیان کرد: سهیم شدن در توسعه و رفاه جامعه با فراهم‌آوری انرژی پاک، مأموریت پالایشگاه هاشمی‌نژاد به شمار می‌آید که مستلزم مسئولیت‌پذیری اجتماعی است و در سال " رونق تولید " با افتتاح مرکز رشد و نوآوری در شهرستان از کسب و کارهای نوپا و شرکت های داخلی حمایت کرده ایم.

منبتی تاکید کرد: سعی می کنیم با رعایت ضوابط و مقررات، نیازهای پالایشگاه در سه زمینه توزیعی، خدماتی و تولیدی را از سطح شهرستان تامین کنیم تا شاهد رونق تولید در این شهرستان مرزی باشیم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/25 - ١٤:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2850