صفحه اصلی > اخبار و وقایع > اخبار داخلی 

اخبار > ارائه 11 هزار خدمات امدادی به مشترکین شرکت گاز در مرکز استان
نسخه چاپي

ارائه 11 هزار خدمات امدادی به مشترکین شرکت گاز در مرکز استان

ارائه 11 هزار خدمات امدادی به مشترکین شرکت گاز در مرکز استان

مدیرعامل شرکت گاز فارس از ارائه 11هزار خدمت امدادی به مشترکین شرکت گاز در مرکز استان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

حسینی افزود : در این مدت 51 هزار و 386 تماس تلفنی با واحدهای امداد شرکت گاز در مرکز استان برقرار شده و در سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت، پاسخگویی و خدمات رسانی مناسب به مشترکین صورت گرفته است.  

وی با بیان اینکه مرکز پیام و امداد 194 پل ارتباطی مردم با شرکت گاز است، ادامه داد: در شش ماه نخست سال ۱۱ هزار تماس  با مرکز 194 شرکت گاز منجر به عملیات امدادی و ارائه خدمت به مشترکان شده که 331 مورد آن مربوط به حوادث، نشت گاز ، انفجار و گازگرفتگی بوده است.

 به گفته مدیرعامل شرکت گاز فارس، خدمات رسانی و جلب رضایت حداکثری شهروندان و مشترکین، سرلوحه اهداف متعالی همکاران در شرکت گاز استان فارس است.

مرکز مکانیزه بهره برداری و امداد گاز شیراز با 8  پست امدادی و گشت سیار و 2 پست امداد موتوری و 64 امدادگر متخصص در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سؤالات و مشکلات مشترکان گاز شیراز است. 

مشترکان گاز مي توانند در صورت افت فشارگاز، قطع، نشت گاز، انفجار، آتش سوزی، گازگرفتگی و یا داشتن هرگونه پرسش در تمام ساعات شبانه روز با سامانه گويا و مكانيزه 194 تماس بگيرند تا كارشناسان واحد امداد اين شركت در كمترين زمان ممكن در محل مورد نظر حضور یافته و پاسخگوي مطالبات و رفع مشكل مربوطه باشند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/23 - ٠٩:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 89
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج