صفحه اصلی > اخبار و وقایع > اخبار داخلی 

اخبار > افتتاح سایت تخصصی آموزش صنعت گاز در فارس
نسخه چاپي

افتتاح سایت تخصصی آموزش صنعت گاز در فارس

افتتاح سایت تخصصی آموزش صنعت گاز در فارس

سایت تخصصی آموزش صنعت گاز در فارس امروز با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مرکز تخصصی برق و الکترونیک خلیج فارس افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت گاز فارس، هدف از راه‌اندازی این مرکز را نهادینه سازی فرهنگ مهارت آموزی، توسعه بستر اشتغال، ایجاد نظام آموزش نیروهای پیمانکاری آموزش دیده و متخصص و افزایش استانداردهای مهارت آ‌موزی و هم افزایی بین بخشی در زمینه آموزش های مهارتی اعلام کرد.

حسینی افزود: این سایت در راستای توانمندسازی مهارت‌آموزان در هر دوره، توان آموزش 250 ساعته نیروهای امدادگر گاز شهر و روستایی و مامور قرائت کنتور را دارد.

وی با بیان اینکه نیروهای پیمانکاری شرکت گاز پس از گذراندن دوره‌های آموزشی به نیروی متخصص تبدیل شده و گواهی‌نامه بین المللی دریافت می‌کنند، تاکید کرد : ازین پس جذب همه نیروهای پیمانی شرکت گاز، منوط به اخذ این مدرک است و پیمانکاران بخش خصوصی شرکت گاز فارس می توانند نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین این افراد به کار بگیرند.

مدیرعامل شرکت گاز فارس تاکید کرد: نتایج این طرح قطعا در افزایش بهره وری، کاهش حوادث و ارتقاء رضایتمندی مشترکین گاز نمایان خواهد شد.

تجهیز 10 مرکز تخصصی آموزش صنعت گاز در شهرستان های فارس وآموزش نقشه کشی، نقشه خوانی، مسیریابی، بهره برداری از سیستم های اندازه گیری، ایستگاه های تقلیل فشار و شیر و انشعابات، نصب تجهیزات کنتور و نشت یابی اتصالات به بیش از 1500 نیروی پیمانکاری از برنامه های آتی شرکت گاز فارس است.

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز با اشاره به این که فعالیت‌های تخصصی آموزشی با هدف ارتقاء توان و قابلیت های نیروی کار منجر به ارتقاء استانداردهای آموزشی و حرفه ای در کشور می شود، گفت : آموزش به نیروهای پیمانی شرکت ملی گاز مطابق با استانداردهای مورد قبول این شرکت، سبب افزایش دانش و تخصص آنها و اجرای صحیح طرح‌ها می‌شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/15 - ١٤:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 127
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج