صفحه اصلی > اخبار و وقایع > اخبار داخلی 

اخبار > همزمان با ایام دهه فجر، طرح گازرسانی به ۲ شهر و ۲۴ روستای سخت گذر در شهرستان مرودشت افتتاح شد .
نسخه چاپي

همزمان با ایام دهه فجر، طرح گازرسانی به ۲ شهر و ۲۴ روستای سخت گذر در شهرستان مرودشت افتتاح شد .

همزمان با ایام دهه فجر، طرح گازرسانی به ۲ شهر و ۲۴ روستای سخت گذر در شهرستان مرودشت افتتاح شد .

این طرح ها شامل گازرسانی به دو هزار و ۳۰۰ خانوار ساکن در شهر خانیمن از توابع بخش کامفیروز شمالی شهرستان مرودشت و روستاهای بکیان، حاجی آباد، پالنگری، ده کهنه، حسین آباد، قلعه نو است .


مدیرعامل شرکت گاز فارس در سفر مدیران استان به شهرستان سردسیری مرودشت گفت : این طرح ها شامل گازرسانی به دو هزار و ۳۰۰ خانوار ساکن در شهر خانیمن از توابع بخش کامفیروز شمالی شهرستان مرودشت و روستاهای بکیان، حاجی آباد، پالنگری، ده کهنه، حسین آباد، قلعه نو است .
برای این طرح ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه، بیش از ۷۹ کیلومتر توسعه شبکه فلزی و پلی اتیلن تا قطر ۱۰ اینچ و نصب یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعب اجرا شده است .
حسینی افزود: این طرح همچنین شامل گازرسانی به ۷۰۴ خانوار روستاهای بیزجان علیا و سفلی، بنی یکه، سعادت آباد، هاشم آباد، کندازی پایین و تیره باغ از توابع بخش درودزن شهرستان مرودشت با بیش از ۹۴ کیلومتر گازرسانی پلی اتیلن و فلزی با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است .

همچنین برای گازرسانی به ۳۹۰۰ خانوار ساکن در شهر کامفیروز و روستاهای خرم مکان، عباس آباد، بادامک، خواجه، آب باد، دزدکردک، محجن آباد، منصورآباد، منگان، علی آباد علیا و علی آباد سفلی، واقع در دامنه کوه های زاگرس، ۳۲ کیلومتر خط انتقال، ۳۰ کیلومتر خط تغذیه و ۱۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی فلزی و پلی اتیلن اجرا و بیش از ۱۳۰ میلیارد تومان هزینه شده که علاوه بر رونق اقتصادی منطقه باعث پایداری محیط زیست نیز می شود .
با بهره برداری از این طرح ها، ضریب گازرسانی به روستاهای مرودشت به بیش از ۹۰ درصد رسید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/13 - ١٢:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 199
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج