صفحه اصلی > اخبار و وقایع > اخبار داخلی 

اخبار > افزایش 8 درصدی فروش گاز در فارس
نسخه چاپي

افزایش 8 درصدی فروش گاز در فارس

افزایش 8 درصدی فروش گاز در فارس

مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: بیش از 8 میلیارد و 497 میلیون متر‌مکعب گاز طبیعی امسال در بخش‌های خانگی، صنعتی و نیروگاهی فارس فروخته شده است.

غلامعباس حسینی از وصول هزار و 321 میلیارد تومان حاصل فروش گاز طبیعی فارس خبر داد و گفت : از ابتدای امسال، فروش گاز به متقاضیان در بخش صنایع و نیروگاهی استان 8 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.

وی با بیان این که بیشترین میزان مصرف گاز استان مربوط به صنایع عمده و فوق عمده است، ادامه داد: مصرف گاز در نیروگاه ها از ابتدای امسال برابر با 3 میلیارد و 804 میلیون و 436  مترمکعب ، صنایع سیمان 261 میلیون و 408 هزار مترمکعب، صنایع فولاد و ذوب آهن 348 میلیون و 256  هزار متر مکعب، پتروشیمی‌ها با 858 میلیون و  534 هزار مترمکعب و پالایشگاه ها برابر با 102 میلیون و 13 هزار متر مکعب بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز فارس با اشاره به افزایش 18 درصدی وصول مطالبات گاز بهاء مشترکین در شرکت گاز فارس از ابتدای امسال، گفت : مشترکین با پرداخت به موقع قبوض گاز ضمن پیشگیری از انباشت بدهی خود، شرکت گاز استان را در اجرای پروژه های گازرسانی یاری می کنند.

حسینی از جذب 36 هزار و 600  مشترک و مصرف کننده جدید گاز طبیعی از ابتدای سال  هم خبر داد و افزود: اشتراک پذیری های صورت گرفته در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی بوده که با این احتساب، تعداد مشترکین گاز طبیعی در استان به بیش از یک میلیون و 548 هزار رسیده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/08 - ١٣:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 43
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج