صفحه اصلی > خبرها > اخبار داخلی 


نسخه چاپي

شیراز ، میزبان نشست کمیته راهبردی بازرسین فنی شرکت‌های گاز استانی

شیراز ، میزبان نشست کمیته راهبردی بازرسین فنی شرکت‌های گاز استانی

نشست هم‌اندیشی کمیته راهبردی بازرسین فنی شرکت‌های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز فارس در حال برگزاری است .


این نشست با هدف ارتقاء کیفی فعالیت‌های بازرسان فنی، شرکت‌های بازرسی ثالث و ارزیابی عملکرد گروه‌های ذینفع با حضور رئیس بازرسی و کنترل فنی شرکت ملی گاز ، مدیرعامل شرکت گاز فارس و 17 نفر از بازرسان فنی شرکت‌ گاز استان‌های فارس ، تهران ، آذربایجان شرقی ، اصفهان، خراسان رضوی، بوشهر، هرمزگان ، کردستان و کرمانشاه از دیروز در شیراز برپا شده است .
به گفته محمد مهدی راستی ، مدیراجرایی این نشست ، کمیته راهبردی بازرسین گاز استانی بصورت دوره‌ای در شرکت‌های گاز تشکیل جلسه داده و در آن استانداردها و روش‌های نوین بازرسی ، مدیریت خوردگی و دغدغه‌های بازرسان فنی مورد بحث قرار می‌گیرد.
در این نشست سه روزه همچنین در خصوص وظایف بازرسین و چالش‌های آن ، ضرورت استانداردسازی در اجرای پروژه‌ها ، نظامنامه بازرسی فنی، بازنگری تست نشت هیدرواستایک خطوط تغدیه، تبادل نظر می شود .
رئیس امور بازرسی و کنترل فنی شرکت ملی گاز ایران نیز با تاکید بر اهمیت وظایف بازرسین فنی در نگهداشت تجهیزات، گفت: کمیته بازرسین فنی شرکت ملی گاز ایران به عنوان یک کمیته ویژه و حساس به صورت مستمر و با حضور اعضای کمیته، مسایل و مباحث مربوطه را مورد بررسی و واکاوی قرار داده و تصمیمات اخذ شده در این کمیته قطعا در بهبود مستمر فرآیندها و افزایش کارایی تجهیزات نقش کلیدی را ایفاء می کند.
در این جلسه همچنین گزارشی از عملکرد موفق واحد بازرسی فنی شرکت گاز فارس ارائه شد .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/22 - ١٢:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 40

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب