صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

صدور آنی قبض در سه شهر استان فارس

صدور آنی قبض در سه شهر استان فارس

سرپرست فناوری اطلاعات گاز استان فارس از صدور صورتحساب آنی گازبها در سه شهر استان خبر داد.

سرپرست فناوری اطلاعات گاز استان فارس از صدور صورتحساب آنی گازبها در سه شهر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مجتبی محمدپور سرپرست فناوری اطلاعات گاز استان فارس با بیان خبر فوق افزود: با برنامه ریزی‌های انجام گرفته و تحلیل نتایج حاصله از پایلوت طرح، به زودی تمام شهرهای استان تحت پوشش این سامانه قرار خواهند گرفت.

محمدپور در توضیح جزئیات این طرح گفت: در سامانه صدور آنی صورتحساب گاز که به نام آنی گاز شناخته می شود مامور اداره گاز با مراجعه به درب منازل مشترکین و قرائت رقم کنتورگاز اطلاعات را در نرم‌افزار موجود در تلفن همراه وارد کرده و پس از ارسال داده به سرور اصلی و پردازش اطلاعات، صورتحساب گاز در چاپگری که همراه دارد چاپ و همان لحظه تحویل مشترک می‌شود.

سرپرست فناوری اطلاعات گاز استان افزود: با توجه به بررسی های به عمل آمده در سطح استان و در نظرگرفتن بسیاری از موارد ازجمله گستردگی استان، فواصل شهرها با مرکز استان، تعدد روستاها، کیفیت آنتن دهی موبایل و سایر مسائل، فعلا در سه شهر لپویی، زرقان و صدرا این طرح بصورت پایلوت اجرا و با نتایج موفقیت آمیزی همراه شده است.
وی با بیان اینکه اقدامات شرکت گاز با هدف کیفی سازی خدمات به مردم است افزود: از دیگر مزایای سامانه آنی گاز می توان به قرائت سریع و دقیق کنتور، از بین رفتن فاصله زمانی یک ماهه قرائت تا تحویل قبوض وکنترل و نظارت بر عملیات کنتورخوانی با استفاده از سامانهGPS اشاره کرد: البته با این روش هرگونه ابهام و یا اعتراض نسبت به ارقام منتشره درگازبها در حضور مامور اداره گاز رفع و رجوع شده و از مراجعات بعدی مشترکین به ادارت گازرسانی جلوگیری به عمل می آید.

محمدپور در پایان گفت: در روش کنونی توزیع قبوض، امکان گم شدن برخی از قبض‌ها یا پرداخت‌های اشتباهی پیش می آید اما در روش جدید آنی گاز در صورتی که مشترک در منزل حضور نداشته باشد، کنتورخوانی مجدد انجام می‌شود و قبض گاز حتما در اختیار مشترک قرار می‌گیرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/22 - ١٤:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4091

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب