صفحه اصلی > اخبار و وقایع > اخبار داخلی 

اخبار > برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری در شرکت گاز فارس
نسخه چاپي

برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری در شرکت گاز فارس

با توجه به اهمیت و لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی و نیز وجود محدودیت‌های کرونایی، دوره های آموزشی این شرکت به صورت غیر حضوری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

 

با توجه به اهمیت و لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی و نیز وجود محدودیت‌های کرونایی، دوره های آموزشی این شرکت به صورت غیر حضوری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

رئیس آموزش شرکت گاز استان فارس با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای دریافت استاندارد ایزو  10015  در سال 1400 افزود: امسال نیز برگزاری دوره های آموزشی غیرحضوری تخصصی و عمومی و برپایی کارگاه های آموزشی آنلاین برای همکاران رسمی و قراردادی، گازبانان و ماموران قرائت کنتور در نظر گرفته شده است.

ابراهیم جهانخواه افزود: سال گذشته نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا ۶ دوره آموزشی تخصصی و عمومی با موضوعات مرتبط با گازرسانی و مدیریت برنامه‌ریزی به صورت آنلاین برای 170 نفر از نیروهای رسمی و قراردادی این شرکت برگزار شد.

همچنین پارسال دو دوره مجازی فنی و تخحصصی به صورت آفلاین در قالب 19 هزار و 500 نفر ساعت برگزار شد.

تهیه و توزیع پکیج، بروشور و DVD های آموزشی بین نیروهای امدادگر و گازبان در سراسر استان به منظور ایجاد آمادگی همکاران برای شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه ای و اخذ گواهی نامه صلاحیت حرفه ای نیروهای پیمانکاری از دیگر برنامه های واحد آموزش شرکت گاز فارس در سال 99 بود.

جهانخواه هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی را رشد علمی کارکنان به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه آموزش نیروی انسانی یکی از مؤلفه‌های لازم برای موفقیت هر سازمانی است، هماهنگی و برنامه ریزی برای شرکت بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران در دوره های مجازی شرکت ملی گاز ایران از برنامه های پیش روی واحد آموزش شرکت گاز فارس است.

به گفته وی در برگزاری دوره‌های آموزشی، بهسازی و آموزش نیروی انسانی، ارتقاء دانش و آگاهی کارکنان در زمینه‌های تخصصی، کاربردی و مدیریتی با هدف افزایش بهره‌وری مورد تاکید است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/05 - ١٢:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 287

خروج