• .
  • .
  • .
ارتقاء رتبه عملکرد تیمهای بازرسی ستاد کنترل و نظارت بر مصرف در گاز فارس

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از ارتقاء چشم گیر رتبه عملکرد تیم های بازرسی ستاد کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز طبیعی از دستگاه ها، صنایع و مراکز عمومی استان در سال 1396 نسبت به سنوات قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، غلامعباس حسینی مدیرعامل گاز استان فارس گفت: با توجه به بخشنامه ابلاغی معاون اول رئیس جمهور در خصوص کنترل و نظارت بر مصرف دستگاهها، ادارات دولتی و مراکز عمومی و تشکیل دفتر عملیات ستاد کنترل در گاز استان فارس،اقدامات خوبی در خصوص بهینه سازی مصرف گاز طبیعی در سطح استان طی سالیان اخیر انجام گرفته است .

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته در دفتر عملیات ستاد کنترل و نظارت بر مصرف گاز طبیعی،  تیمهای بازرسی در چند سال گذشته در سراسر استان مصارف دستگاهها و ادارات دولتی، صنایع و مراکز عمومی را بصورت نظام مند بررسی کرده و مطابق با چک لیستهای مدون درصد بهینه سازی را ثبت و کنترل می نمایند.

حسینی با اشاره به این موضوع که اجرای مجدد این طرح در سال جاری توسط دفتر عملیات این ستاد برنامه ریزی شده و درحال اجرا می باشد افزود: آمار بازرسی های این ستاد در سال 1396 نسبت به سال 1395 با افزایش قابل توجه از  258 مورد بازرسی به رقم  825 مورد بازرسی رسیده و  رتبه این شرکت از جایگاه بیست و پنجم به جایگاه هفتم در بین شرکتهای گاز استانی در سطح کشور ارتقا یافته است.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما