• .
  • .
  • .
به گزارش روابط عمومی،غلامعباس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در گفت و گو با خبرنگاران، از بهره برداری از طرحهای گازرسانی به 2 شهر 104 روستا و 130 طرح صنعتی خبر داد و افزود: با بهره برداری از این طرح ها حدود 13500 خانوار شهری و روستایی ....

نشست خبری مدیرعامل گاز استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،غلامعباس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در گفت و گو با خبرنگاران، از بهره برداری از طرحهای گازرسانی به 2 شهر 104 روستا و 130 طرح صنعتی خبر داد و افزود: با بهره برداری از این طرح ها حدود 13500 خانوار شهری و روستایی تحت پوشش شبکه گاز طبیعی قرار خواهند گرفت .

مدیرعامل گاز استان فارس در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود ضمن خوشامد گویی به خبرنگاران و تاکید بر اهمیت رسالتی که بر دوش آنان در  راستای آگاه سازی جامعه قرار دارد افزود : بدون تردید یکی از وظایف و برنامه های راهبردی ما ایجاد بستر مناسب برای اطلاع رسانی وآگاه سازی مردم از مجموعه دستاوردهاست و سعی ما بر این است تا با ایجاد تعامل دوسویه و برقراری پل ارتباطی مناسب با اصحاب رسانه این وظیفه خطیر را به نحو احسن به انجام برسانیم .

حسینی ادامه داد: اگر چه چند روزی گذشنه است اما روزخبرنگار و گرامیداشت زحمات تلاشگران و فعالان عرصه خبر و خبرنگاری را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض کرده و از حضور شما عزیزان در تمام صحنه ها و تلاش و کوشش شما در انعکاس فعالیتها و دستاوردها تشکر و قدردانی می کنم.

مدیرعامل گاز استان فارس توضیح داد : در هفته دولت امسال از طرحهای گازرسانی به دو شهر محمله از شهرستان خنج و شهر ارد از شهرستان گراش و همچنین 104 روستا بهره برداری به عمل خواهد آمد .

وی افزود : همچنین در این هفته طرحهای گازرسانی به 130 صنعت نیز به بهره برداری خواهد رسید که شامل گازرسانی به 3 شهرک صنعتی، 1 جایگاه عرضه CNG و 126 طرح صنعتی پراکنده است.  

مدیرعامل گاز استان فارس با اشاره به اینکه حدود 13 هزار و 570 خانوار تحت پوشش این طرحها قرار خواهند گرفت افزود : حدود 117 میلیارد تومان اعتبار برای به ثمر نشستن این پروژه ها صرف شده است.

حسینی تصریح کرد : استان فارس دارای 107 شهر است که تاکنون 95 شهر از این تعداد گازرسانی کامل انجام شده و 9 شهر نیز در دست اجرا داریم که با اتمام پروژه های آنان تعداد شهر های گازدار استان به 104 شهر خواهد رسید.

وی همچنین متوسط ضریب برخورداری جامعه شهری استان را 99.3 % عنوان کرد و افزود : در رابطه با وضعیت گازرسانی روستایی هم  تاکنون 1631 روستا در استان فارس به شبکه گاز طبیعی متصل شده و 481 روستا نیز در دست اجرا داریم. که با این اوصاف متوسط ضریب برخورداری جامعه روستایی استان حدود 72 % می باشد

حسینی با اشاره به وضعیت گازرسانی به صنایع استان نیزگفت: هم اکنون 6985 صنعت با مصرف گازطبیعی داریم و پروژه های گازرسانی به 424 روستا را در دست اجرا داریم.

 

وی در ادامه با تاکید بر لزوم کیفی سازی فعالیتها در شرکت گاز استان فارس ادامه داد : در بحث پیاده سازی GIS پوشش 75 درصدی داریم و انشاءاله تا پایان سال پوشش حداکثری را ایجاد خواهیم کرد . حسینی یادآور شد:در بحث برون سپاری کامل خدمات گازرسانی هم اکنون 5 شهر را در دستور کار قرارداده و اطلاعات لازم را به ستاد ملی گاز ارسال کرده ایم  تا پس از ابلاغ مصوبات لازم این کار اجرایی شود .

مدیرعامل گاز استان فارس با تاکید بر حرکت به سمت استاندارد سازی خدمات و جاری سازی CRM در سازمان از برون سپاری 16 خدمت از 22 خدمت ارائه شده در بیش از 790 دفتر پیشخوان خدمات دولت در سطح استان خبرداد.

 

حسینی در پایان ضمن اشاره به تعداد یک میلیون و چهارصد هزار مشترک که تاکنون در استان فارس از خدمات گاز طبیعی بهره مند شده اند، افزود : حدود 25 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در اقطار مختلف با کلاسهای متفاوت بهمراه حدود 758 هزار علمک گاز جریان گاز طبیعی را در سطح استان فارس برقرار کرده است.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما