• .
  • .
  • .
شروع عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای تابعه شهرستان مرودشت در استان فارس

طی آئینی با حضور مردم و مسوولین  عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای تابعه از شهرستان مرودشت در استان فارس آغاز و کلنگ پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی دکتر محمدی مدیر عامل گاز استان فارس در این آئین گفت : اقدامات درخشانی  در حوزه گازرسانی در سطح استان انجام شده است و همگی خدمات نظام اسلامی بوده و ما به وظیفه خود عمل کرده ایم .

وی افزود: در شهرستان مرودشت 199 روستا مشمول گازرسانی هستند که 106 روستای آن گازدار شده ، 59 روستا در دست اجرای عملیات گازرسانی و 30 روستا هم اکنون در مرحله مطالعه و امکان سنجی هستند .

مدیرعامل گاز استان فارس ادامه داد : پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها امروز آغاز میشود اعتباری بالغ بر 405 میلیارد ریال را در برخواهند داشت  که چند برابر کل بودجه عمرانی  شهرستان مرودشت است .

دکتر محمدی با اشاره به شیوه منحصربفرد مناقصه گذاری این طرح ها افزود : میزان شبکه گذاری در این 40 روستا حدود 230 کیلومتر خواهد بود و دهستانهای ابرج ، رامجرد و درودزن را شامل می شود.

وی در پایان گفت : در این شهرستان 416 طرح صنعتی جزء و 12 طرح صنعتی عمده گازدار شده اند که امیدواریم زیربنای توسعه و رشد اقتصادی منطقه را فراهم بیاورد  .


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما