• .
  • .
  • .
طی آئینی با حضور مردم و مسوولین عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۴ روستای تابعه از شهرستان فیروزآباد در استان فارس آغاز و کلنگ پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد..........
طی آئینی با حضور مردم و مسوولین عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۴ روستای تابعه از شهرستان فیروزآباد در استان فارس آغاز و کلنگ پروژه بصورت نمادین به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی هوشنگ محمدی مدیر عامل گاز استان فارس در این آئین گفت : آنچه در بخش گازرسانی انجام شده است خدمات نظام اسلامی بوده و ما به وظیفه خود عمل کرده ایم .
وی افزود: در شهرستان فیروزآباد ۸۲ روستا مشمول گازرسانی هستند که ۴۷ روستای آن گازدار شده ، ۱۴ روستا در دست اجرای عملیات گازرسانی و ۲۱ روستا هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار هستند . با این حساب و با اتمام طرحهای در دست اجرا و در مرحله انتخاب پیمانکار تمامی روستاهای مشمول شهرستان فیروزآباد از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل گاز استان فارس ادامه داد : پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها امروز آغاز میشود اعتباری بالغ بر ۳۸۳ میلیارد ریال را در برخواهند داشت که دو یا سه برابر بودجه شهرستان است .
محمدی با اشاره به شیوه منحصربفرد مناقصه گذاری این طرح ها افزود : میزان شبکه گذاری در این ۱۴ روستا حدود ۳۱۵ کیلومتر خواهد بود که انشاءالله پس از اتمام طرح تعداد ۱۵۴۰ خانوار روستایی از مزایای گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .
وی در پایان گفت : در سال گذشته ۱۲۳۰ میلیارد تومان کار اجرایی داشته ایم که بحمداله هیچ کدام از برنامه زمان بندی خارج نشدند و از پیمانکارانی که امروز پروژه آنها آغاز میشود نیز هیچ تاخیری در اجرای پروژه ها پذیرفته نخواهد بود .

حجه الاسلام و المسلمین هاشمی زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه فیروزآباد نیز در حاشیه این مراسم گفت: در همه ادوار دولتها خدمت به مردم را وظیفه خود میدانند و منویات رهبری را در این امر راهنمای خود قرار می دهند. وی افزود: نظام اسلامی ما یک نظام مبتنی بر خدمت است و گازرسانی و تامین انرژی در همه دولتها در راس کار قرار داشته و این باعث افتخار است و انشاءالله تا پایان یافتن همه مشکلات این خدمات رسانی ادامه خواهد داشت .
همچنین کرم پور نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی گفت : اتفاقات خوبی در حوزه گازرسانی در منطقه رخ داده است و من از زحمتکشان عرصه گاز تقدیر و تشکر دارم اما از شما انتظار دارم کمبودهایی را که شهرستان در سایر بخشها نظیر جاده سازی و غیره داشته است در حوزه گازرسانی جبران نمایید .
وی افزود : مطلع هستم که جناب دکتر محمدی طرحی را ارئه داده اند که با جذب سرمایه گذار خارجی و داخلی و بدون تحمیل هزینه به دولت، پروژه های عظیم گازرسانی را در استان عملیاتی کرده اند و این جای تقدیر دارد.
کرم پور ادامه داد : لازم است از همه دستگاهها و نهادهای مرتبط با پروژه های گازرسانی خواهش کنم که در اجرای عملیات گازرسانی نهایت همکاری را با شرکت گاز داشته باشند و انشاءالله هیچ پروژه گازرسانی بدلیل وجود معارض تعطیل نشود .
ی در پایان گفت : من دست دست آن مسئولی را می بوسم که در خدمت به مردم تلاش میکند و امیدوارم هماهنگی بین دستگاهها برای پیشبرد پروژه ها بیشتر از همیشه باشد.

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما