• .
  • .
  • .
راه اندازی واحد امداد موتوری در گازرسانی شیراز

راه اندازی واحد امداد موتوری در گازرسانی شیراز

معاون بهره برداری  گاز استان فارس از راه اندازی واحد امداد موتوری در شیراز خبر داد

محمد حسین پور با اشاره به ترافیک سنگین در اغلب خیابانهای کلانشهر شیراز افزود: برای دسترسی سریعتر به نقاط حادثه دیده در شرایط شلوغی خیابانها و همچنین دسترسی به کوچه های تنگ و باریک و نقاط صعب البور و قدیمی تر شهر موتور سیکلت گزینه مناسبی است.

معاون بهره برداری شرکت گاز استان فارس گفت: در فاز اول این برنامه، دو دستگاه موتور سیکلت beneli با حجم موتور 250 cc خریداری و توسط پرسنل امداد شهرستان تجهیز شدند.

وی با اشاره به اینکه در امداد مکانیزه شعار ما نوآوری است ادامه داد: موتور های امداد گازرسانی با این شیوه طراحی لباس و تجهیزات برای اولین بار در سطح کشور عملیات امداد گازرسانی را به عهده گرفته اند.

حسین پور در خصوص تجهیزات نصب شده بر روی موتورسیکلتها گفت: با خلاقیت کارکنان تمامی ابزارهای لازم برای عملیات امدادرسانی در جعبه ابزار تعبیه شده و بیسیم موتورسوار نیز بصورت هندزفری طراحی گشته تا در هنگام رانندگی و ارتباط با مرکز مشکلی ایجاد نگردد.  

این مقام مسئول تصریح کرد:در شهر شیراز ماهانه حدود 45 مورد حادثه در شرایط ترافیکی و دسترسی سخت گزارش می شود که پستهای امداد موتوری در این شرایط وارد عمل خواهند شد.

 


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما