• .
  • .
  • .
پروژه های گازرسانی به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و گلنگ‌زنی شد


به گزارش  روابط عمومی به مناسبت دهه فجر، پروژه های گازرسانی در استان فارس با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و گلنگ‌زنی شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در این مراسم با بیان اینکه اعتبار این پروژه‌ها 3634 میلیارد ریال است اظهار داشت: این پروژه‌های شامل گازرسانی به 2 شهر،  197 روستا و 9 طرح عمده صنعتی می باشد.

دکتر محمدی با بیان اینکه پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل گازرسانی به 86 روستا و 9 طرح عمده صنعتی است افزود: اعتبار این پروژه ها 1775 میلیارد ریال است که با توجه به شرایط انقباضی در بودجه های عمرانی رقم قابل توجهی در استان کار شده است.

مدیرعامل گاز استان فارس ضمن اشاره به آغاز عملیات اجرایی طرحهای عظیم گازرسانی در استان تصریح کرد : امروز و با حضور مسئولین عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به 2 شهر فدامی و دو برجی و 111 روستا آغاز شد و انشاءالله این طرحها با صرف 1859 میلیارد ریال به بهره برداری خواهند رسید و مردم عزیز این مناطق بزودی از مزایای گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .

وی با بیان اینکه گازرسانی به نقاط فاقد بهره مندی علی رغم مشکلات و سختیهای فراوان آن در واقع اجرای دستورات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی است افزود : با اجرای پروژه های اعلام شده نیاز استان به سوخت مایع تا حد قابل توجهی کاهش یافته و امکان صادرات سوختهای میان تقطیر فراهم می شود .

دکتر محمدی در پایان برای جمع بندی اطلاعات ارائه شده اظهار داشت: مجموع پروژه هایی که در دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده شامل گازرسانی به 2 شهر،197 روستا و 9 طرح عمده صنعتی است و علاوه بر موارد فوق در حال حاضر گازرسانی به 7 شهر و 444 روستا با اعتباری بالغ بر 11198 میلیارد ریال در دست اجراست که مجموع سرمایه گذاری های فوق در حوزه گازرسانی در استان فارس حدود 14832 میلیارد ریال می باشد .


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
نسخه قابل چاپ
 


مجری سایت : شرکت سیگما