• .
  • .
  • .
با دعوت امور ایثارگران شرکت گاز استان فارس جلسه بررسی مشکلات ایثارگران این شرکت با حضوررئیس امور ایثارگران ….

با دعوت امور ایثارگران شرکت گاز استان فارس جلسه بررسی مشکلات ایثارگران این شرکت با حضوررئیس امور ایثارگران شرکت ملی گازبرگزار و جانبازان، رزمندگان و منسوبین شهدای گاز فارس درفضایی صمیمی دغدغه ها و مشکلات خود را مطرح و تبادل نظر کردند.

 به گزارش روابط عمومی، دراین نشست که به مناسبت تجلیل از مقام ایثارگران و خانواده های معزز ایشان درساختمان مرکزی گاز استان فارس تشکیل شد، حصارکی زاد رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ضمن تقدیر ازحضور یادگاران ارزشمند دوران دفاع مقدس به ارزش والای حضور این قشر ایثارگر در صنعت گاز کشور پرداخت وتاکید نمود: که حل مشکلات ایثارگران باید در اولویت کاری همه مسئولین قرار گیرد.
وی با اشاره به حماسه و ایثار در دوران دفاع مقدس افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در دوران جنگ چنان تاثیر شگرفی را برجای گذاشته که امروز همه ما به وجود شهدا می‌بالیم و با ثمره تلاش آنها در امنیت زندگی می‌کنیم. وی اظهار کرد: در واقع فرهنگ ایثار مختص جنگ نبوده و نیست و باید در سطوح مختلف زندگی جاری شده و انتظار می رود شما ایثارگران بعنوان الگو در جامعه نقش خود را ایفا نمایید که البته تاکنون نیز چنین بوده است.

حصارکی زاد افزود: در امور ایثارگران ستاد ضمن بررسی و حل مسائل همکاران ایثارگر و خانواده ها پیگیر این موضوع هستیم تا زمینه های ادامه تحصیل و همچنین پیشرفت سازمانی برای شما ایثارگران عزیز بیش از پیش مهیا گردد.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز به سوالات مطرح شده حاضرین جلسه حسب مورد پاسخ داد.     


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
 


مجری سایت : شرکت سیگما