• .
  • .
  • .
برگزاری آیین بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن، دوره آموزشی تفاوتهای جنسیتی روانشناختی مردان و زنان در شرکت گاز استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، غلامعباس حسینی مدیرعامل این شرکت در آیین بزرگداشت روز زن  در جمع کثیری از بانوان ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و همچنین تولد امام خمینی (ره) اظهار داشت: سبک زندگی حضرت فاطمه (س) این نکته را به اثبات می رساند که اوج اقتدار زنان در احترام به همسر، پرورش فرزند، خانه داری، توجه به علم و معرفت و حضور در مهمترین عرصه های سیاسی و اجتماعی جامعه می باشد.

حسینی افزود: امروزه میزان تحصیلات زنان کشورمان نسبت به قبل از انقلاب از 3 درصد به 64 درصد افزایش داشته که این ناشی از توانمندی های بانوان در عرصه های مختلف می باشد.

مدیر عامل در ادامه گفت: با توجه به شرایط زندگی امروزی فشار زیادی برای زنان شاغل وجود دارد، از یک سو زنان مسئولیت خطیر همسری و فرزند پروری در خانواده را دارند و از سوی دیگر در عرصه اجتماعی و اقتصادی دوشادوش مردان تلاش کرده و به شکوفایی اقتصادی و اجتماعی جامعه کمک می کنند. باید بستر فرهنگی لازم جهت توازن بین محیط خانه و کار برقرار گردد.

همچنین وی  ضمن تشکر از تلاش دلسوزانه همراه با تعهد بانوان شاغل از نظم و دقت بالا و انضباط کاری  به عنوان مهمترین عامل تأثیرگذار نقش برجسته و مثبت بانوان در فعالیت های شرکت نام برد.

لازم به ذکر است درابتدای این دوره آموزشی که در راستای توانمند سازی بانوان جهت تحکیم بنیان خانواده و بالا بردن کیفیت زندگی آنان با حضور مدیر عامل و هیات مدیره و روسای واحدهای ستادی، طی مراسمی از تعدادی از بانوان این شرکت تجلیل شد.

 


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
 


مجری سایت : شرکت سیگما