• .
  • .
  • .
غلامعباس حسینی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر وهفته دولت گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تبیین و تشریح عملکرد دولت است و لازم است خدماتی که انجام شده، تلاشهای صورت گرفته

بهره برداری از طرحهای گازرسانی به 236 پروژه در استان فارس

در آیینهای جداگانه در سطح استان فارس از طرحهای گازرسانی به 236 پروژه بهره برداری به عمل آمد .

غلامعباس حسینی مدیرعامل گاز استان فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر وهفته دولت گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تبیین و تشریح عملکرد دولت است و لازم است خدماتی که انجام شده، تلاشهای صورت گرفته و دستاورهای دولت به اطلاع مردم رسانده شود.

مدیرعامل گاز استان فارس افزود : طرحهای گازرسانی که در هفته دولت در استان فارس به بهره برداری رسید 236مورد شامل گازرسانی به ۲ شهر، 104 روستا و 130 طرح صنعتی می باشد.

حسینی با تشریح پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها به اتمام رسید و بهره برداری از آنها  آغازشد ادامه داد: بحمداله در این هفته طرح های گازرسانی به دو شهر اَرد و محمله به مرحله بهره برداری رسید و شعله گاز طبیعی در این دو شهر به همت کارکنان گاز استان روشن شد و با احتساب این دو شهر تعداد شهرهای گازدار استان فارس به عدد 95 ومتوسط ضریب پوشش گاز طبیعی در جامعه شهری استان به 99.3 درصد رسید .  

مدیرعامل گاز استان فارس با اشاره به افتتاح و بهره برداری از پروژه های گازرسانی به 104 روستا در این هفته نیز گفت :با اتصال این تعداد روستا به شبکه گاز طبیعی تعداد روستاهای گازدار استان به عدد 1641 روستا و متوسط ضریب برخورداری جامعه روستایی ما به حدود 72 درصد رسید.

حسینی همچنین تصریح کرد: در بخش صنایع نیز در طول هفته دولت و در نقاط مختلف استان، طرحهای گازرسانی به 3 شهرک صنعتی،1 جایگاه عرضه CNG و 126 صنعت عمده و جزء به بهره برداری رسید .

وی افزود : در مجموع با افتتاح همه این طرحها حدود 13577 خانوار در سطح استان تحت پوشش خدمات گاز طبیعی قرار گرفته و از این نعمت بهره مند شدند.

مدیرعامل گاز استان فارس گفت: برای اجرای پروژه های یادشده حدود 117 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است .

گفتنی است هم اکنون شرکت گازاستان فارس حدود ا میلیون و 400 هزار مشترک گاز طبیعی دارد.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بيشتر
 


مجری سایت : شرکت سیگما